خلاقیت ، نو آوری و به روز بودن اساس کار ماست.

در دنیای وب استند جستجو کنید ...

 • 2

  افزونه

 • 0

  قالب

 • 3

  مقاله آموزشی

 • 0

  فیلم آموزشی

 • 6

  مجموع کل مطالب

مجموعه ۵۰ آیکون طراحی وب با رنگ بندی فلت + پک کامل

مجموعه ۵۰ آیکون طراحی وب با رنگ بندی فلت + پک کامل

مجموعه ۵۰ آیکون طراحی وب با رنگ بندی فلت

استفاده از آیکون ها در طرح های گرافیکی زیبایی و جذابیت خاصی را به طرح نهایی ما می بخشد.

آیکون ها تصاویر کوچکی هستند که برای راهنمایی و درک بهتر کاربران مورد استفاده قرار می گیرد که در عین سادگی بسیار جذاب می باشند.

در واقع ما از آیکون ها زمانی استفاده می کنیم که امکان ارائه توضیح برای یک مکان فراهم نباشد اما با استفاده از یک آیکون کوچک که فضای زیادی را اشغال نمی کند ، توضیح خود را به صورت کامل و واضح به کاربران ارائه می دهیم.

در این مجموعه برای شما عزیزان مجموعه ۵۰ آیکون طراحی وب را ارائه کرده ایم تا با استفاده از این آیکون ها جذابیت طرح های خود را دو چندان کنید.

این مجموعه به صورت پک کامل عرضه گردیده است به این معنی که فایل ارائه شده برای دانلود حاوی فرمت های زیر برای هر آیکون می باشد :

 1. eps
 2. png
 3. psd
 4. svg

منبع : flaticon.com

مجموعه وب استند جهت حفظ حقوق قانونی طراحان هیچ ابایی از بیان منابع خود ندارد چون هدف ما کمک به شما کاربران گرامی می باشد و در این راستا آرزوی ما این است که با شما کاربران گرامی رو راست بوده و از پنهان کاری جلوگیری کنیم.

امیدواریم این مجموعه زیبا مورد استفاده شما کاربران گرامی قرار بگیرد. در صورت نیاز می توانید از قسمت دیدگاه ها ، نظر خود را با ما در میان بگذارید و همچنین درخواست خود را نیز برای ما ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرد.

۲+
مشخصات فایل

توصیه می کنیم حتما بخوانید

دیدگاه کاربران